Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 50 mg, tabletki Wskazania - gorączka - ból głowy - ból mięśni - ból gardła Skład 1 tabletka zawiera substancje czynne: - paracetamol 500 mg - kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze.
Waga jednostkowa netto
0. KILOGRAM
Waga jednostkowa brutto
0. KILOGRAM
Właściwości
ból gardła
gorączka
ból mięśni
ból głowy
Marka
Gripex
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
Ostrzeżenia
Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku nie należy:
- przyjmować innych leków zawierających paracetamol,
- pić alkoholu.

W razie zastosowania dawki większej niż zalecana, natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojąć do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby.
Rodzaj opakowania
Typ: Karton
Skład
1 tabletka zawiera substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze
Wymiary opakowania
Wymagana wysokość na półce: 62, Wymagana szerokość na półce: 107, Wymagana głębokość na półce: 15
Informacje o producencie
Producent
US PHARMACIA
Adres zwrotu
Podmiot odpowiedzialny
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
22 543 60 00
Nazwa firmy
US Pharmacia Sp. z o.o.
Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 50 mg, tabletki Wskazania - gorączka - ból głowy - ból mięśni - ból gardła Skład 1 tabletka zawiera substancje czynne: - paracetamol 500 mg - kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze.
Waga jednostkowa netto
0. KILOGRAM
Waga jednostkowa brutto
0. KILOGRAM
Właściwości
ból gardła
gorączka
ból mięśni
ból głowy
Marka
Gripex
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
Ostrzeżenia
Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku nie należy:
- przyjmować innych leków zawierających paracetamol,
- pić alkoholu.

W razie zastosowania dawki większej niż zalecana, natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojąć do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby.
Rodzaj opakowania
Typ: Karton
Skład
1 tabletka zawiera substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze
Wymiary opakowania
Wymagana wysokość na półce: 62, Wymagana szerokość na półce: 107, Wymagana głębokość na półce: 15
Informacje o producencie
Producent
US PHARMACIA
Adres zwrotu
Podmiot odpowiedzialny
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
22 543 60 00
Nazwa firmy
US Pharmacia Sp. z o.o.
 

Łatwa płatność

Płać kartą, BLIKiem lub za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl

Szybka dostawa

Kilka kliknięć i zakupy dostarczone pod same drzwi!

Oszczędność

sklepygama24.pl to atrakcyjne ceny i oszczędność czasu